Czy implanty są lepsze niż protezy?

Czy implanty są lepsze niż protezy?
2 votes, 5.00 avg. rating (91% score)

O implantach zębów warto wiedzieć, iż chronią zdrową kość. Pozostawienie pustych przestrzeni w ustach po utracie jednego lub większej ilości zębów może prowadzić do dodatkowych problemów zdrowotnych, takich jak utrata i pogorszenie się niektórych kości szczęki. Gdy kość nie jest używana do podtrzymywania naturalnego zęba, jej stan pogarsza się, traci swoją siłę i jędrność. Implanty stomatologiczne są jedyną opcją odbudowy zębów, która zachowuje i pobudza naturalną kość, faktycznie pomaga stymulować wzrost kości i zapobiegać utracie kości.

Kiedy jeszcze warto zastosować implanty zębów?

Implant dentystyczny jest najlepszym rozwiązaniem w przypadkach, gdy protezy lub inne opcje nie wszczepowe mogą prowadzić do problemów z kością szczęki. Implanty zębów ponadto zachowują się w ustach, jak normalne zęby i nie trzeba ich trzymać w filiżance, tak jak protezy. Co więcej, dzięki nowoczesnej technologii cena implantów w Szczecinie i innych polskich miastach jest dzisiaj znacznie bardziej osiągalna dla przeciętnych pacjentów, aniżeli miało to miejsce jeszcze kilka lat temu.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Dieta odchudzanie

    Zdrowa dieta Zdrowy tryb życia staje się coraz bardziej popularny. Jednak należy pamiętać, że zawsze powinniśmy mieć na uwadze nasze zdrowie. Dieta i treningi muszą być dostosowane do stanu naszego organizmu. Tylko wtedy możemy być pewni, że zmiany będą dla nas w pełni pozytywne i znacząco wpłyną na jakość życia. W kwestii jaką jest zdrowa…

    Read more

Kategorie