Czy medycyna naturalna jest skuteczna?

Czy medycyna naturalna jest skuteczna?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (10)Niestety pomimo rozwoju techniki wciąż chorujemy. Czy są to mniej czy bardziej poważne schorzenia, część ludzi coraz mniej ufa lekarzom i stosuje medycynę naturalną. Czy jest to rozsądne posunięcie ciężko zweryfikować. Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu.

Medycyna naturalna ma setki, a nawet tysiące lat. Leczyli się przy jej pomocy nasi przodkowie. Coś w tym więc musi być. Wiele roślin, warzyw czy owoców zawiera substancje, które mają pozytywny wpływ na nasze ciało. Naturalny antybiotyk można znaleźć nawet w pajęczej sieci, a działania czosnku czy miodu chyba nie trzeba nikomu przybliżać. Nie jestem jednak pewien czy można z tego powodu zupełnie porzucić osiągnięcia współczesnego świata. Medykamenty często zawierają naturalne składniki wzmocnione innymi preparatami. Jedynym minusem wydaje się tylko wysoka cena.

Moim zdaniem warto połączyć współczesne osiągnięcia medycyny z działaniem tych naturalnych. Skonsultujmy to wcześniej z lekarzem, ponieważ niektórych substancji nie należy łączyć. Nie róbmy nic na własną rękę i zaufajmy lekarzowi.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

1 Comment

  • admin

    piątek, Marzec 4th, 2016 at 16:37

    Polecam wszystkim znajomym ten blog!

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Powódź

    Powódź, jaka nawiedzał Polskę w 1997 roku, a więc podczas jednego z największych kataklizmów naturalnych w naszym kraju od stuleci, pozostawiła po sobie ogromne spustoszenie w psychice osób, które miały okazję doświadczyć tego rodzaju traumy. Tak naprawdę osoby,które w tamtym czasie były poszkodowane zostały dokładnie policzone i okazuje się, ze pomocy w jakiejkolwiek formie potrzebowało…

    Read more

Kategorie