Czy medycyna naturalna jest skuteczna?

Czy medycyna naturalna jest skuteczna?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (10)Niestety pomimo rozwoju techniki wciąż chorujemy. Czy są to mniej czy bardziej poważne schorzenia, część ludzi coraz mniej ufa lekarzom i stosuje medycynę naturalną. Czy jest to rozsądne posunięcie ciężko zweryfikować. Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu.

Medycyna naturalna ma setki, a nawet tysiące lat. Leczyli się przy jej pomocy nasi przodkowie. Coś w tym więc musi być. Wiele roślin, warzyw czy owoców zawiera substancje, które mają pozytywny wpływ na nasze ciało. Naturalny antybiotyk można znaleźć nawet w pajęczej sieci, a działania czosnku czy miodu chyba nie trzeba nikomu przybliżać. Nie jestem jednak pewien czy można z tego powodu zupełnie porzucić osiągnięcia współczesnego świata. Medykamenty często zawierają naturalne składniki wzmocnione innymi preparatami. Jedynym minusem wydaje się tylko wysoka cena.

Moim zdaniem warto połączyć współczesne osiągnięcia medycyny z działaniem tych naturalnych. Skonsultujmy to wcześniej z lekarzem, ponieważ niektórych substancji nie należy łączyć. Nie róbmy nic na własną rękę i zaufajmy lekarzowi.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

1 Comment

  • admin

    piątek, Marzec 4th, 2016 at 16:37

    Polecam wszystkim znajomym ten blog!

Frazy kluczowe: Fotoprzekaźnik Sick, turnabol, biceps 34cm, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, ra nails lakier hybrydowy, CPE Gliwice, vetrex-v90-alphaline, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, kaplica Santori, Drepo zadaszenia tarasów, markizy Kęty

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Tabletki na odchudzanie

    Utrata kilogramów W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet boryka się z nadwagą. Otyłość jest nazywana chorobą dwudziestego pierwszego wieku, która zagraża coraz większej ilości osób. Ogromny dostęp do wielu smacznych i przetworzonych produktów sprawia, że zaczynamy bardzo szybko tyć. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, ile tak naprawdę spożywa kalorii w ciągu…

    Read more

Kategorie