Program stomatologiczny

Program stomatologiczny
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

program-stomatologiczny-5Każdy nowoczesny gabinet stomatologiczny lub przychodnia stomatologiczna powinny korzystać z dedykowanego im oprogramowania stomatologicznego. Tego typu software znacznie ułatwia funkcjonowanie gabinetu. Nowoczesny program stomatologiczny cechuje się tym, że za jego pomocą można kontrolować każdy obszar działalności stomatologa.
Oprogramowanie takie zastępuje m.in. fizyczne karty pacjentów. Wystarczy kilka kliknięć i stomatolog ma wgląd w historię leczenia swoich pacjentów. Wszystko znajduje się w jednym miejscu. Nie istnieje zagrożenie, że coś zaginie lub ktoś o czymś zapomni.
Za pomocą programu stomatologicznego mamy kontrolę nad stanem magazynowym leków i materiałów stomatologicznych oraz nad grafikami pracy lekarzy i pozostałych pracowników, również nad sprawami kadrowo-płacowymi. Program stomatologiczny może też dawać pacjentom możliwość zapisu do lekarza przez internet i dokonywanie płatności online. Lekarze i osoby zarządzające gabinetem lub przychodnią także mają dostęp do systemu przez internet, z dowolnego miejsca na świecie.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Osrodek leczenia alkoholizmu

    Istnieje wiele różnych tez na temat problematyki dotyczącej właściwego postępowania w przypadku osób chorujących na alkoholizm. Jedni twierdzą, że należy za wszelką cenę kierować osoby borykające się z tą chorobą XXI wieku automatycznie do zamkniętych ośrodków leczniczych, aby zagwarantować uciemiężonym osobom możliwie jak najszybsze wyleczenie. Jedni uważają z kolei, że należy najpierw spróbować wszelkich innych…

    Read more

Kategorie