Program stomatologiczny

Program stomatologiczny
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

program-stomatologiczny-5Każdy nowoczesny gabinet stomatologiczny lub przychodnia stomatologiczna powinny korzystać z dedykowanego im oprogramowania stomatologicznego. Tego typu software znacznie ułatwia funkcjonowanie gabinetu. Nowoczesny program stomatologiczny cechuje się tym, że za jego pomocą można kontrolować każdy obszar działalności stomatologa.
Oprogramowanie takie zastępuje m.in. fizyczne karty pacjentów. Wystarczy kilka kliknięć i stomatolog ma wgląd w historię leczenia swoich pacjentów. Wszystko znajduje się w jednym miejscu. Nie istnieje zagrożenie, że coś zaginie lub ktoś o czymś zapomni.
Za pomocą programu stomatologicznego mamy kontrolę nad stanem magazynowym leków i materiałów stomatologicznych oraz nad grafikami pracy lekarzy i pozostałych pracowników, również nad sprawami kadrowo-płacowymi. Program stomatologiczny może też dawać pacjentom możliwość zapisu do lekarza przez internet i dokonywanie płatności online. Lekarze i osoby zarządzające gabinetem lub przychodnią także mają dostęp do systemu przez internet, z dowolnego miejsca na świecie.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

Frazy kluczowe: balayage kraków, redox extreme efekty, drążenie foremników, geodeta głogów cennik, biceps 34cm, Szamba Betonowe Brzozów, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Wiedzopedia, elwix torba, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, lpk110

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Oprogramowanie stomatologiczne

    Nie wiadomo, dlaczego niektóre miejsca na świecie wciąż chcą polegać na czymś tak niepraktycznie kruchym i łatwym do zniszczenia jak papier. To nie tak, że nie ma innych możliwości. Zamiast przepastnych zjedzonych przez termity archiwów można sobie przecież stworzyć elektroniczne bazy danych, i to specjalnie przystosowane do pracy w danej procesji, takie jak Oprogramowanie stomatologiczne….

    Read more

Kategorie