Zdrowie na wagę złota

Zdrowie na wagę złota
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”. Ten cytat z Jana Kochanowskiego przypomina nam się zawsze, gdy z naszym zdrowiem zaczyna być nie najlepiej.

Nic to, jeśli łapiemy przeziębienie.

To można jeszcze zwalczyć samemu. Gorzej gdy to już poważna grypa. Wtedy musi nam pomóc medycyna.
To jeszcze taka prosta, najprostsza medycyna. Ale schody zaczynają się, kiedy nasze choróbsko jest poważniejsze. Przychodnia, szpital, musimy korzystać z tych placówek.
Ale medycyna to też medykamenty, suplementy diety, a więc cały świat lekarstw, które pomagają nam walczyć z chorobą.
Zdrowie bywa też zagrożone. Niby nic, ale czujemy się jakoś tak gorzej. Siada nam odporność, czujemy się wiecznie zmęczeni.

O zdrowie powinniśmy wtedy zadbać sami. Medycyna na pewno nam pomoże, ale najpierw musimy sobie pomóc sami. Trzeba zastanowić się, czy o zdrowie dbamy, czy nie działamy przeciwko zdrowiu.
Spacery, zdrowa dieta, brak stresu – to na początek. Jeśli nie widzimy poprawy to musi wkroczyć medycyna.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • Operacje chirurgiczne

    Kiedy wydarzy się wypadek, albo poważnie zachorujemy i nie ma innej metody leczenia niż zabieg, musimy się jemu poddać. Często operacje chirurgiczne są nie tylko bardzo bolesne, ale również niebezpieczne dla życia człowieka. Oczywiście, nie ma tu mowy o drobnych zabiegach, wykonywanych przy lekkim tylko znieczuleniu miejscowym. Chodzi o poważne operacje chirurgiczne, trwające często kilkanaście…

    Read more

Kategorie